Türkçe Bedava İndir

Anasayfa Değiştirme indir Google, Yandex, Bing Anasayfa Yapma Programı Türkçe Bedava İndir Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Anasayfa_Deitirme_3 Anasayfa Değiştirme indir Google, Yandex, Bing Anasayfa Yapma Programı  Türkçe Bedava İndir  Son Sürüm

Anasayfa Değiştirme Programı ile tüm tarayıcılarınızın giriş sayfasını kilitleyen istemediğiniz anasayfa uygulamalarından kolayca kurtulabilirsiniz.

Sizin bilginiz dahilinde olmadan kurulan ve anasayfanızı değiştirerek kilitleyen portalsepeti, v9, 22find, netmahal gibi tarayıcınızın giriş sayfasını değiştiren uygulamalardan sadece bir tıkla kolayca kurtulabilmeniz için geliştirilen Anasayfa Değiştirme programı piyasadaki en iyi uygulamadır.

Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox tarayıcılarınızın giriş sayfasını sabitleyen yazılımlardan nasıl kurtulacağınız konusunda bilginiz yoksa Anasayfa Değiştirme (Homepage Remover) bu noktada sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Sadece tek bir tıkla tarayıcınızın başlangıç sayfasını kolayca Google ana sayfa ya abilir, Yandex’i ana sayfa yapabilir, Bing veya Yahoo olarak değiştirebileceğiniz

Anasayfa Değiştirme programı tarayıcılarınızın kısayol linklerindeki zararlı site adreslerini de temizleyerek eski haline gelmesini sağlayacaktır. 

   
Sürüm    2.0        
Boyut    769.0 Kb        
Lisans    Ücretsiz        
Dil    Türkçe        

indir Anasayfa Değiştirme indir Google, Yandex, Bing Anasayfa Yapma Programı  Türkçe Bedava İndir  Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir