Türkçe Bedava İndir

Anasayfa Değiştirme indir Google, Yandex, Bing Anasayfa Yapma Programı Türkçe Bedava İndir Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Anasayfa Değiştirme

Anasayfa Değiştirme Programı ile tüm tarayıcılarınızın giriş sayfasını kilitleyen istemediğiniz anasayfa uygulamalarından kolayca kurtulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sizin bilginiz dahilinde olmadan kurulan ve anasayfanızı değiştirerek kilitleyen portalsepeti, v9, 22find, netmahal gibi tarayıcınızın giriş sayfasını değiştiren uygulamalardan sadece bir tıkla kolayca kurtulabilmeniz için geliştirilen Anasayfa Değiştirme programı piyasadaki en iyi uygulamadır.

Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox tarayıcılarınızın giriş sayfasını sabitleyen yazılımlardan nasıl kurtulacağınız konusunda bilginiz yoksa Anasayfa Değiştirme (Homepage Remover) bu noktada sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Sadece tek bir tıkla tarayıcınızın başlangıç sayfasını kolayca Google ana sayfa ya abilir, Yandex’i ana sayfa yapabilir, Bing veya Yahoo olarak değiştirebileceğiniz

Anasayfa Değiştirme programı tarayıcılarınızın kısayol linklerindeki zararlı site adreslerini de temizleyerek eski haline gelmesini sağlayacaktır. 

Anasayfa Değiştirme

Anasayfa Değiştirme

Anasayfa Değiştirme

   
Sürüm    2.0        
Boyut    769.0 Kb        
Lisans    Ücretsiz        
Dil    Türkçe        

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir