AVG Free Edition 2013 Türkçe Bedava İndir

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: AVG Free Edition 2013 Türkçe Bedava İndir, Dünyanın en çok indirilen ücretsiz güvenlik yazılımı yepyeni özellikleri ile tekrar karşımızda… Bir freeware yani tamamen ücretsiz bir türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

AVG Free Edition 2013

Dünyanın en çok indirilen ücretsiz güvenlik yazılımı yepyeni özellikleri ile tekrar karşımızda…

Bir freeware yani tamamen ücretsiz bir antivirüs çözümünden yararlanmayı tercih edenler için harika bir hizmet sunacak olan AVG Free Edition 2013 uygulaması ile  sisteminiz gerçek zamanlı olarak ve tamamen ücretsiz bir şekilde korunabileceksiniz.

Son derece kolay kullanımlı ve sade bir arayüz ile gelecek olan AVG Free Edition 2013 uygulaması bilinen çoğu internet ve uygulama karşısında etkin bir koruma sağlar. LinkScanner, e-posta koruması veya Anti-Rootkit gibi modüllerinde bazı özelliklerini kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Tarama işlemi son derece hızlı ve kalitelidir. Hem harici hem de dahili sistemlerinizin hepsini tarayabilecek olan yazılım ile kullanıcılar son derece iyi bir koruma altına girebilecekler.

Sistem Gereksinimleri;

  • Intel Pentium 1.8 GHz işlemci veya daha hızlı
  • 550 mb boş sabit disk alanı (yükleme)
  • 512 MB RAM

indirme

Sponsor BağlantılarBu Programa Benzer Diğer Programlar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>