Bing Arama Motoru Screensaver indir – Bing Screensaver – Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle Free Download

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Bing Arama Motoru Screensaver indir – Bing Screensaver – Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle Free Download, Bing screensaver microsoft tarafından geliştirilen bing arama motorunda her gün dünyanın farklı bir yerinden site arkaplanı olarak fotoğraflar türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

Download-Bing-Wallpapers.png (640×346)

Bing screensaver microsoft tarafından geliştirilen bing arama motorunda her gün dünyanın farklı bir yerinden site arkaplanı olarak fotoğraflar yayınlanmaktadır.

Bing Screensaver her gün farklı bir fotoğrafa yer verilen sitede fotoğrafların yer aldığı kutunun altındaki yön tuşları ile önceki günlerde yer alan fotoğrafları görüntülemeniz de mimkündür.

bu ekran koruyucu ise bing arama motoru sitesinde yer alan fotoğrafları bilgisayarınıza ekran koruyucu olarak animasyonlu bir şekilde getirmektedir.

ekran koruyucu kurulumu sonrasında anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu bing olarak ayarlamak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. ayarlarınızı değiştirmek istemiyorsanız bu penceredeki kutuların yanındaki işaretleri kaldırıp kuruluma devam etmeniz yeterlidir.

kurulum sonrasında varsayılan ekran koruyucunuz bing olarak ayarlanacaktır.
Boyut    5.80 Mb
Lisans    Ücretsiz
Dil    Ingilizce

Sponsor BağlantılarBu Programa Benzer Diğer Programlar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>