BlueStacks App Player Türkçe Bedava İndir Android uygulamaları bilgisayarda çalıştırma açma oyunları oynama programı

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: BlueStacks App Player Türkçe Bedava İndir Android uygulamaları bilgisayarda çalıştırma açma oyunları oynama programı, BlueStacks App Player, Android uygulamalarının bilgisayarda da kullanılmasını sağlayan bir yazılımdır. Siz de Android uygulamalarınızı bilgisayında da kullanmak türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

BlueStacks App Player, Android uygulamalarının bilgisayarda da kullanılmasını sağlayan bir yazılımdır.

Siz de Android uygulamalarınızı bilgisayında da kullanmak isteyenlerden misiniz? O halde BlueStacks App Player tam da aradığınız program olacak!
BlueStacks App Player’ı bilgisayar kurduğunuzda Android uygulamalarına artık bilgisayarınızdan da ulaşabiliyor alacaksınız. Yazılım, 10 adet uygulama yüklenmiş olarak gelmekte ve fazladan 26 ayrı uygulamaya daha yer verebilmektedir.
BlueStacks App Player, Cloud Connect uygulaması ile cep telefonunuzdaki Android uygulamaları bilgisayarınıza indirebilme özelliğine de sahiptir.
indirme
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :99.4 MB
  • Versiyon :0.6.3.2212
  • Dil :İngilizce
Sponsor BağlantılarBu Programa Benzer Diğer Programlar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>