Dil Öğrenme Merkezi türkçe bedava indir (Mac Programları) Yabancı dil eğitim uygulaması ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Dil Öğrenme Merkezi türkçe bedava indir (Mac Programları) Yabancı dil eğitim uygulaması ücretsiz, Dil Öğrenme Merkezi Mac ile kullanabileceğiniz yabancı dil eğitim uygulamasıdır. Uygulama sayesinde seçeceğiniz yabancı dili hızlı ve etkin türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

Dil Öğrenme Merkezi

Dil Öğrenme Merkezi Mac ile kullanabileceğiniz yabancı dil eğitim uygulamasıdır. Uygulama sayesinde seçeceğiniz yabancı dili hızlı ve etkin bir şekilde öğrenebilirsiniz. 
Çocukların doğal dil öğrenme yöntemlerindeki gibi, kelimelerin anlamını kendiniz çıkaracaksınız. Çocuklar gibi duyduğunuzla gördüğünüz arasında kelime ve söz öbekleri yoluyla bağlantı kuracak, eylem ve diğer şeyler arasındaki farkları anlayacak duruma geleceksiniz.  
İngilizce, İspanyolca, Rusça, Korece, Çince, İtalyanca, Almanca, Yunanca, Arapça, Felemenkçe gibi dillerden birini seçerek hemen öğrenmeye başlayabilirsiniz.

 • Lisans : Ücretsiz

 • Boyut : 1.14 GB

 • Versiyon : 1.1.1

 • Dil : TR / EN
 • Sponsor Bağlantılar


  Bu Programa Benzer Diğer Programlar

  Yorum Yazın  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>