En Güzel Sözler türkçe bedava indir (Android Uygulamaları) Her konuda en güzel sözler ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: En Güzel Sözler türkçe bedava indir (Android Uygulamaları) Her konuda en güzel sözler ücretsiz, En Güzel Sözler, uygulaması ilham alabileceğiniz, farklı alanlarda kullanabileceğiniz güzel sözler bulunduran bir uygulamadır.Uygulama, her konuda, her manada türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

En Güzel Sözler

En Güzel Sözler, uygulaması ilham alabileceğiniz, farklı alanlarda kullanabileceğiniz güzel sözler bulunduran bir uygulamadır.
Uygulama, her konuda, her manada anlamlı ve güzel cümleler kurarken ilham alabileceğiniz, Android tabanlı cep telefonlarına uygun olan bir mobil yazılımdır.
Uygulama ile; ilham verici yüzlerce güzel sözü öğrenecek ve istediğinizi arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.
Sözler her seferinde rastgele gelecektir. Beğendiğiniz sözü favorilere ekle butonu ile kaydedip daha sonra kolaylıkla bu bilgiye ulaşabileceksiniz.
Sizinde etkileyici olarak gördüğünüz sözler her kategoride sisteme gönderebilir, uygun görülürse sistem içinde yayını yapılmaktadır.

 • Lisans : Ücretsiz

 • Boyut : 374 KB

 • Versiyon : 1.1

 • Dil : Türkçe
 • Sponsor Bağlantılar  Bu Programa Benzer Diğer Programlar

  Yorum Yazın  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>