Filigran Ekleme Programı indir – – Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle Free Download

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Filigran Ekleme Programı indir – – Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle Free Download, > Watermark Studio ücretsiz Filigran Programı hazırladığınız ya da herhangi bir şekilde size ait bir görsel öğeyi başkalarının türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

>

Watermark Studio ücretsiz Filigran Programı hazırladığınız ya da herhangi bir şekilde size ait bir görsel öğeyi başkalarının kullanmasını önlemek için filigran kullanabilirsiniz. watermark studio, filigran işleme aracına sahip olan kullanışlı bir programdır.

Watermark Studio resimlere filigran ekleme programıdır. Programın filigran eklemesi yanında toplu işleme özelliği de mevcut.

Watermark Studio, görsel öğeler üstüne filigran ekleyerek göze batmayacak şekilde görselleri koruma altına almanızı sağlayan bir programdır.

Watermark Studio  ile jpg, png, bmp, gif ve tif formatlarında kaydedebilirsiniz.

Kısıtlama ve lisans:
Programın bu demo sürümünde çıktı çalışmalara filigran eklenir. Tam sürüm kullanmak istiyorsanız satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 19.95$’dır.

   
Sürüm    v2.1        
Boyut    3,80 MB        
Lisans    Deneme Sürümü        
Dil    İngilizce        

Sponsor Bağlantılar


Bu Programa Benzer Diğer Programlar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>