Türkçe Bedava İndir

Google Chrome Türkçe Bedava İndir 2015 Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

20150226_442528 Google Chrome Türkçe Bedava İndir 2015 Son Sürüm

Google Chrome, Web’i daha hızlı, kolay ve güvenli hale getirmek için Google tarafından tasarlanmış, Chromium tabanlı ücretsiz bir tarayıcıdır. Başarılı, kolay ve stabil çalışmasıyla kısa sürede Türkiyede tarayıcı pazarında birinciliğe çıkmıştır.

Google Chrome da dikkat çeken noktalar; çok az bellek kullanımı, gelişmiş özelliklerdeki ve farklı konumdaki sekmeler, sayfa kaynak koduna hakimiyet, gizli mod, üstün javascript hızı, hoş ve kolay indirme yöneticisi, hızlı erişim ve tüm menülerdeki kolaylık. Chrome’u hızlı yapan ise DNS ön çözümlemesi, V8 JavaScript motoru ve DOM bağlamaları. Chrome V8 ve Kraken standartlarıyla her yeni sürümde tarayıcıdaki JavaScript hızını arttırmaya devam ediyor.

Google mümkün olduğunca sadeliğe ve kolaylığa yönelmesini (aynı Gezginler gibi icon_smile Google Chrome Türkçe Bedava İndir 2015 Son Sürüm ) hazırlamış olduğu Google Chrome tarayıcısında da sürdürüyor.

indirme Google Chrome Türkçe Bedava İndir 2015 Son Sürüm

 • Lisans: Freeware/Ücretsiz
 • Boyut: -1 B
 • Arayüz: Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum

 1. temel tasci

  19 Şubat 2014 at 12:21

  reklamsız engeli olmayan bir google programı istiyorum

 2. asdasdj

  08 Eylül 2014 at 13:56

  indirdim ve value tarafına yazıyı yazıyorum first scana basıyorum bana bu yazı çıkıyor access violation acil yardım lütfen

  • Gezginler İndir Türkçe

   20 Şubat 2015 at 13:00

   linki düzelttim şuanda son sürüm ve çalışıyor

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir