Türkçe Bedava İndir

Image Mender türkçe bedava indir Fotoğraf Rötuş Programı ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Image Mender

Fotoğraflar üzerinde rötuş yani düzenleme işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlayan Image Mender yazılımı sayesinde fotoğraflardaki görsel bütünlüğü bozan hemen herşeyi kaldırabilirsiniz.
Örneğin bir deniz fotoğrafı çektiniz ve sonradan gördünüz ki orada yüzen bir kişi fotoğrafdaki görselliği bozuyor. Bu gibi durumlarda tek yapmanız gereken programda bulunan farklı ebatlardaki fırçaları kullanarak o kişiyi seçmek ve hemen arkasından Mend yani tamir tuşunan basarak işlemi tamamlamak olacak. Program işlemi otomatik olarak yapacak ve görselliği bozan benzer objeleri resim üzerinden kaldırarak daha güzel görünmesini sağlayacaktır.
Yaptığınız işlemleri geri alma veya ileri alma özelliğine de sahip olan Image Mender ile fırça boyutunu istediğiniz gibi ayarlayabilir, yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilirsiniz. Program .png, .jpg, .bmp, .tif ve .tiff dosya biçimlerini desteklemektedir. 
Şu an incelemekte olduğunuz Image Mender deneme sürümünde oluşturduğunuz resimleri kayıt etme özelliği ne yazık ki kapalı olarak sunulmuştur.

  • Lisans : Deneme Sürümü – 24.95$

  • Boyut : 2.7 MB

  • Versiyon : 1.22

  • Dil : İngilizce
  • Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yazın    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir