Image Mender türkçe bedava indir Fotoğraf Rötuş Programı ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Image Mender türkçe bedava indir Fotoğraf Rötuş Programı ücretsiz, Fotoğraflar üzerinde rötuş yani düzenleme işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlayan Image Mender yazılımı sayesinde fotoğraflardaki görsel bütünlüğü türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

Image Mender

Fotoğraflar üzerinde rötuş yani düzenleme işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlayan Image Mender yazılımı sayesinde fotoğraflardaki görsel bütünlüğü bozan hemen herşeyi kaldırabilirsiniz.
Örneğin bir deniz fotoğrafı çektiniz ve sonradan gördünüz ki orada yüzen bir kişi fotoğrafdaki görselliği bozuyor. Bu gibi durumlarda tek yapmanız gereken programda bulunan farklı ebatlardaki fırçaları kullanarak o kişiyi seçmek ve hemen arkasından Mend yani tamir tuşunan basarak işlemi tamamlamak olacak. Program işlemi otomatik olarak yapacak ve görselliği bozan benzer objeleri resim üzerinden kaldırarak daha güzel görünmesini sağlayacaktır.
Yaptığınız işlemleri geri alma veya ileri alma özelliğine de sahip olan Image Mender ile fırça boyutunu istediğiniz gibi ayarlayabilir, yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilirsiniz. Program .png, .jpg, .bmp, .tif ve .tiff dosya biçimlerini desteklemektedir. 
Şu an incelemekte olduğunuz Image Mender deneme sürümünde oluşturduğunuz resimleri kayıt etme özelliği ne yazık ki kapalı olarak sunulmuştur.

 • Lisans : Deneme Sürümü – 24.95$

 • Boyut : 2.7 MB

 • Versiyon : 1.22

 • Dil : İngilizce
 • Sponsor Bağlantılar  Bu Programa Benzer Diğer Programlar

  Yorum Yazın  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>