Image Mender türkçe bedava indir (Mac Programları) Fotoğraf Rötuş Programı ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Image Mender türkçe bedava indir (Mac Programları) Fotoğraf Rötuş Programı ücretsiz, Çekmiş olduğunuz fotoğraflardaki görsel bütünlüğü bozan ve kötü görünmesine neden olan objeleri Image Mender programı sayesinde kaldırabilir veya türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

Image Mender

Çekmiş olduğunuz fotoğraflardaki görsel bütünlüğü bozan ve kötü görünmesine neden olan objeleri Image Mender programı sayesinde kaldırabilir veya düzenleyebilirsiniz.
Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay bir kullanıma sahip olan Image Mender yazılımını Mac işletim sistemine sahip bilgisayarınızda kullanarak, fotoğraflar üzerinde istenmeyen objeleri silebilir, renklerini değiştirebilir veya resim üzerinde çeşitli düzenlemeleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Programı kullanarak herhangi bir resim üzerindeki istemediğiniz objeleri düzenlemek için Mend yani tamir butonunu kullanabilirsiniz. 
.png, .jpg, .bmp, .tif, .jpeg ve .tiff resim dosyası formatlarını destekleyen Image Mender’ da ayrıca yaptığınız işlemleri ileri veya geri alabilir, fırça boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilir, yakınlaştırma ve uzaklaştırma özelliğini kullanarak resimlerinize zoom yapabilirsiniz.

 • Lisans : Deneme Sürümü – 24.95$

 • Boyut : 5.7 MB

 • Versiyon : 1.21

 • Dil : İngilizce
 • Sponsor Bağlantılar


  Bu Programa Benzer Diğer Programlar

  Yorum Yazın  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>