iSafePlay türkçe bedava indir (iPhone Uygulamaları) Video indirme ve şifreleme uygulaması ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: iSafePlay türkçe bedava indir (iPhone Uygulamaları) Video indirme ve şifreleme uygulaması ücretsiz, iSafePlay uygulaması ile cihazınızda bulunan ve başkalarının görmesini istemediğiniz videoları güvenli bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. Diyelim ki cihazınızda türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

iSafePlay

iSafePlay uygulaması ile cihazınızda bulunan ve başkalarının görmesini istemediğiniz videoları güvenli bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. 
Diyelim ki cihazınızda uygunsuz veya başkalarının görmesini istemediğiniz videolar mevcut. Bu videoları iSafePlay uygulaması ile güvenli bir şekilde koruma altına alarak sizden başka kimsenin görmesini engelleyebilirsiniz.
Bunun için öncelikle iki şifre belirlemeniz gerekiyor. Gerçek şifre ve sahte şifre. Gerçek şifreyi uygulamaya erişim için sahte şifreyi ise sizden şifrenizi ısrarla isteyen arkadaşlarınız için kullanacağız. Sahte şifre ile arkadaşlarınız uygulamaya erişir ancak kayıtlı olan dosya ve dökümanları görüntüleyemez. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey iki şifrenin birbirinden farklı olması ve gerçek şifre ile sahte şifreyi aklınızda tutmanız olacaktır.
Uygulama sadece şifreleme ve güvenli medya oynatıcı olarak görünse de göze çarpan bir diğer özelliği bildiğimiz ve popüler olarak kullanılan Youtube, Metacafe, Dailymotion ve Vimeo gibi sitelerden videoları da indirebilirsiniz. Bunun yanında müzik, resim dosyalarını da cihazınıza kolay bir şekilde indirebilirsiniz.
iSafePlay uygulamasının yetenekleri saymakla bitmeyeceği gibi sadece video indirmek için bile kullanabileceğiniz mükemmel bir uygulamadır.
Uygulama şu an ücretsiz olmakla beraber önümüzdeki günlerde ücretli olacağını şimdiden söyleyelim. Bu nedenle acele etmenizde ve bu uygulamayı bir an evvel denemenizde fayda var.

 • Lisans : Ücretsiz

 • Boyut : 19.2 MB

 • Versiyon : 4.0

 • Dil : TR / EN
 • Sponsor Bağlantılar  Bu Programa Benzer Diğer Programlar

  Yorum Yazın  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>