iSafePlay türkçe bedava indir (iPhone Uygulamaları) Video indirme ve şifreleme uygulaması ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


iSafePlay

iSafePlay uygulaması ile cihazınızda bulunan ve başkalarının görmesini istemediğiniz videoları güvenli bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. 
Diyelim ki cihazınızda uygunsuz veya başkalarının görmesini istemediğiniz videolar mevcut. Bu videoları iSafePlay uygulaması ile güvenli bir şekilde koruma altına alarak sizden başka kimsenin görmesini engelleyebilirsiniz.
Bunun için öncelikle iki şifre belirlemeniz gerekiyor. Gerçek şifre ve sahte şifre. Gerçek şifreyi uygulamaya erişim için sahte şifreyi ise sizden şifrenizi ısrarla isteyen arkadaşlarınız için kullanacağız. Sahte şifre ile arkadaşlarınız uygulamaya erişir ancak kayıtlı olan dosya ve dökümanları görüntüleyemez. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey iki şifrenin birbirinden farklı olması ve gerçek şifre ile sahte şifreyi aklınızda tutmanız olacaktır.
Uygulama sadece şifreleme ve güvenli medya oynatıcı olarak görünse de göze çarpan bir diğer özelliği bildiğimiz ve popüler olarak kullanılan Youtube, Metacafe, Dailymotion ve Vimeo gibi sitelerden videoları da indirebilirsiniz. Bunun yanında müzik, resim dosyalarını da cihazınıza kolay bir şekilde indirebilirsiniz.
iSafePlay uygulamasının yetenekleri saymakla bitmeyeceği gibi sadece video indirmek için bile kullanabileceğiniz mükemmel bir uygulamadır.
Uygulama şu an ücretsiz olmakla beraber önümüzdeki günlerde ücretli olacağını şimdiden söyleyelim. Bu nedenle acele etmenizde ve bu uygulamayı bir an evvel denemenizde fayda var.

  • Lisans : Ücretsiz

  • Boyut : 19.2 MB

  • Versiyon : 4.0

  • Dil : TR / EN
  • Sponsor Bağlantılar


    Yorum Yazın    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir