Türkçe Bedava İndir

iTools Türkçe Bedava İndir Windows ile Akıllı Telefonlar Senkronizasyon ve Dosya Paylaşımı Programı

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

itools-5932-8 iTools Türkçe Bedava İndir Windows ile Akıllı Telefonlar Senkronizasyon ve Dosya Paylaşımı Programı

iTunes’ e alternatif olarak geliştirilmiş olan iTools programı iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcıları için hazırlanmış ve bilgisayarınız ile mobil cihazınız arasında dosya aktarımı yapabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Bu program sayesinde herhangi bellek donanımından başka bir bellek donanımına kopyalama ve yapıştırma işlemi yaparcasına dosyalarınızı bilgisayardan mobil cihazınıza ya da mobil cihazınızdan bilgisayarınıza kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Arayüz temasını değiştirebilmenize de olanak sağlayan bu yazılım, Windows işletim sisteminde bulunan görüntüleme aracını kullanarak mobil cihazınızdaki resimleri de kolay bir şekilde görüntüleyebilmenizi sağlamaktadır.
iTools yazılımı iTunes’ in aksine daha sade ve kullanımı kolay bir tasarıma sahiptir. Yazılım ile sadece dosya değil müzik, video, resim ve daha birçok şeyi aktarabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak Pc üzerinde SMS gönderebilir, kısa mesajları yedekleyebilir ve depolama alanları hakkında detaylı bilgileri de yine iTools sayesinde öğrenebilirsiniz.
indirme iTools Türkçe Bedava İndir Windows ile Akıllı Telefonlar Senkronizasyon ve Dosya Paylaşımı Programı
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :2.8 MB
  • Versiyon :2012.1018
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir