Koz Maça türkçe bedava indir (Android Uygulamaları) Koz Maça Batak Oyunu Uygulaması ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Koz Maça türkçe bedava indir (Android Uygulamaları) Koz Maça Batak Oyunu Uygulaması ücretsiz,    Android cihazlarınız için geliştirilmiş olan bu uygulamayla, gerçek olmasa da sanal rakiplerle batak oyununun belki de en türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

Koz Maça

   Android cihazlarınız için geliştirilmiş olan bu uygulamayla, gerçek olmasa da sanal rakiplerle batak oyununun belki de en zevklisi olan koz maça versiyonunu istediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabileceksiniz.
   Koz maça; batak oyunlarının belki de en zorlusu ve en zevk verenidir. Diğer batak oyunlarında girdiğiniz ihalenizin sayısını aldığınız zaman sizin için yeterli olacaktır. Ama koz maça oyunundaysa 2 fazlasını alırsanız yandan batmış olursunuz. El almaz gibi değişik kurallarında bulunduğu bu oyunun aslında tek ana kuralı; kozun her el maça olmasıdır.
   Bilgisayar tarafından geliştirilmiş olan bilgisayara uygun olarak düşünen sanal rakiplerle oynayacağınız bu oyun ile artık batak oynamak için kahvehanelere gitmenize gerek kalmayacak.

 • Lisans : Ücretsiz

 • Boyut : 1.3 MB

 • Versiyon : 1.1

 • Dil : Türkçe
 • Sponsor Bağlantılar


  Bu Programa Benzer Diğer Programlar

  Yorum Yazın  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>