MacQibla türkçe bedava indir (Mac Programları) Kıble bulma ve namaz vakitleri hesaplama programı ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: MacQibla türkçe bedava indir (Mac Programları) Kıble bulma ve namaz vakitleri hesaplama programı ücretsiz, MacQibla yazılımı hicri ve miladi takvimi destekleyen islami bir takvim özelliği olmasının yanında bulunduğun yere göre Kıble yönünüde türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

MacQibla

MacQibla yazılımı hicri ve miladi takvimi destekleyen islami bir takvim özelliği olmasının yanında bulunduğun yere göre Kıble yönünüde belirleyen bir yazılımdır. Bunun yanında herhangi bir tarihin veya yerin günlük namaz vakitlerini hesaplar.
MacQibla ile seçtiğiniz herhangi bir şehire göre Mekke’ nin yerini tespit edebilirsiniz. Bir sonraki namaz vaktine kalan zamanı öğrenebilirsiniz. Yazılımda bulunan MP3 desteği özelliği sayesinde namaz vakti geldiğinde ezan okur. Hicri ve miladi takvimler arasında tarih hesaplaması yapabilirsiniz.
Bunların yanında yazılımın veritabanında Dünya üzerinde bulunan yaklaşık 10 bin şehir ve bunlara ait namaz vakitleri tablosu bulunmaktadır. Yazılım kullanımı kolay ve son derece görsel bir tasarıma sahiptir.
Şu an incelemiş olduğunuz MacQibla yazılımı kısıtlı sürümdür. Bu sürümde ezan okunmamaktadır. Sadece namaz vakitlerini açılır bir pencere ile size bildirir.

 • Lisans : Ücretli – 19.95 $

 • Boyut : 1.44 MB

 • Versiyon : 3.0.5

 • Dil : İngilizce
 • Sponsor Bağlantılar  Bu Programa Benzer Diğer Programlar

  Yorum Yazın  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>