Türkçe Bedava İndir

Microsoft Office 2010 Türkçe Bedava İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Office Ekran Görüntüsü

screen capture of Microsoft Office Starterscreenshot of Microsoft Office Starter

Microsoft’un PowerPoint ve Excel programlarını ücretsiz olarak kullanmak isteyenler için bu program idealdir. Excel ve Word gibi ofis programlarının gelişmiş özellikleri kısıtlanmış olmakla birlikte normal bir kullanıcının günlük ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Word veya PowerPoint® 2010’da fotoğrafları düzenleyin ve geliştirin
Word 2010’dan veya PowerPoint 2010’dan çıkmadan kırpma, parlaklığı ve karşıtlığı denetleme, netleştirme veya bulanıklaştırma ve artistik görsel efektler ekleme işlemlerini yapabileceğiniz kolay kullanılan fotoğraf düzenleme araçlarıyla, belgelerinizin ve sunularınızın görsel etkisini artırın.

Office Web Uygulamalarıyla dosyalarınıza herhangi bir yerden erişin, onları düzenleyin ve paylaşın 
Ofis dışındayken bile işlerin yapılmasını sağlayın. Office 2010 masaüstü uygulamalarında belgeleri oluşturun, sonra bunları kolayca çevrimiçi ortamda Windows Live® SkyDrive™ hizmetine gönderin; böylece Office Web Uygulamalarını kullanarak Internet erişiminiz olan hemen her yerden bu belgelere erişebilir, bunları görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

OneNote® 2010’da bilgilerinizin tümünü tek bir konumda düzenleyin
Düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve önemli bilgilerinizi yansıtan metinleri, görüntüleri, video ve sesleri kolayca erişilebilen tek bir yerde toplamak ve paylaşmak için OneNote 2010’da dijital bir not defteri oluşturun.

Excel® 2010’la mali bilgilerinizi evde ve işyerinde kolayca çözümleyin
Harcamalardaki eğilimleri bir bakışta kolayca vurgulamak için Excel 2010’da Mini Grafikler özelliğini kullanarak küçük grafikler oluşturun. Özet Tablo verilerini dinamik olarak kesimlere ayırıp filtreleyerek tam olarak gerek duyduğunuz verilerin görüntülenmesini sağlamak için Dilimleyicileri ve yalnızca birkaç tıklatmayla verilerinizdeki belirli öğeleri vurgulamak için Koşullu Biçimlendirmeyi kullanın.

Outlook® 2010’la e-posta konuşmalarının denetimi sizde olsun
Outlook 2010’da, tek bir tıklatmayla uzun e-posta alışverişlerini sıkılaştırmanızı, kategorilere ayırmanızı, hatta yoksaymanızı sağlayan Konuşma Görünümü özelliğiyle, e-postanızı kolayca izleyin ve yönetin.

Outlook 2010’da e-postayı özelleştirin ve iletişimi basitleştirin
Outlook 2010’da Hızlı Adımları kullanarak tek bir tıklatmayla çalıştırabileceğiniz çok adımlı özel görevler oluşturun ve kaydedin. Bunlar, silme ve yanıtlama, belirli bir klasöre taşıma, ekibiniz için yeni e-posta oluşturma gibi daha birçok görev olabilir.

indirme

Alternatif indirme linki

indirme

Üretici Microsoft Corp. O/S Windows Tümü
Fiyat Free (Ücretsiz) Gereksinimler Yok
Versiyon 2010
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir