MyPaint indir – Masaüstü Resim Çizim Programı – Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle Free Download

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: MyPaint indir – Masaüstü Resim Çizim Programı – Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle Free Download, > MyPaint, masaüstünüzde resim çizebileceğiniz gelişmiş özellikleri bulunan ücretsiz bir resim yapma programıdır. Sınırsız sayıda tuval açabileceğiniz programda türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

MyPaint

>

MyPaint, masaüstünüzde resim çizebileceğiniz gelişmiş özellikleri bulunan ücretsiz bir resim yapma programıdır. Sınırsız sayıda tuval açabileceğiniz programda farklı fırça ve efektleri ile bir tuvalde çalışılıyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz kendinizi.

Resim Yapma Programı, isterseniz masa üstü paint olarak kullanabilir veya içerisinde bulunan çok farklı hazır fırça efektleri ile yeteneği olmayanlar kullanıcının bile eğlenceli vakitler geçirebilir.

Adobe Photoshop, benzeri programlar kadar profesyonel olmasa da Mypaint, bilgisayarda çizim yapmak isteyenler için ücretsiz bir alternatiftir. 

MyPaint, 64 Bit Sürümü için buraya tıklayınız.
MyPaint, Android için Buradan indiriniz.

MyPaint

MyPaint

MyPaint

   
Sürüm    1.1.0        
Boyut    8.60 Mb        
Lisans    Ücretsiz        
Dil    İngilizce        

Sponsor BağlantılarBu Programa Benzer Diğer Programlar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>