Online Music Player türkçe bedava indir (Windows Mobile Uygulamaları) Online müzik dinleme uygulaması ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Online Music Player türkçe bedava indir (Windows Mobile Uygulamaları) Online müzik dinleme uygulaması ücretsiz, OnlineMusicPlayer, uygulaması online olarak internet bağlantısı olduğu zamanlarda çalışan veya var olan müzikleri oynatan bir müzik oynatıcı uygulamasıdır.Uygulama, türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

Online Music Player

OnlineMusicPlayer, uygulaması online olarak internet bağlantısı olduğu zamanlarda çalışan veya var olan müzikleri oynatan bir müzik oynatıcı uygulamasıdır.
Uygulama, web sitelerine ait linkleri girerek bulabileceğiniz müzikleri dinleme imkanı sunan, duraklatma, oynatma gibi işlemleri sunarak oynatma özelliği sunan kapsamlı bir uygulamadır.
Kendinize özel daha önceden girdiğiniz sitedeki müzikler ile veya var olan müzikler ile liste oluştruabilirsiniz. Tüm bu işlemleri Windows mobile işletim sistemindeki kullanıcılar için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 • Lisans : Ücretsiz

 • Boyut : 1 MB

 • Versiyon : 1.0.0.0

 • Dil : TR / EN
 • Sponsor Bağlantılar


  Bu Programa Benzer Diğer Programlar

  Yorum Yazın  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>