OpenVPN türkçe bedava indir (Mac Programları) VPN ve İnternet Güvenliği Programı ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: OpenVPN türkçe bedava indir (Mac Programları) VPN ve İnternet Güvenliği Programı ücretsiz, İnternet güvenliğini ve gizliliğini korumak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan OpenVPN yazılımı sayesinde engellenmiş sitelere de giriş yapabileceksiniz.Açık türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

OpenVPN

İnternet güvenliğini ve gizliliğini korumak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan OpenVPN yazılımı sayesinde engellenmiş sitelere de giriş yapabileceksiniz.
Açık kaynak kodlu ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz OpenVPN yazılımını kullanarak internetteki güvenliğinizi sağlayabilir, gizliliğinizi koruyabilir ve aynı zamanda ülkemizde engelli olan web sitelerine sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Etkin bir SSL VPN hizmetine sahip olan ve geniş bir konfigürasyon desteğine sahip olan yazılım ile ayrıca uzaktan erişim, siteden siteye VPN, kablosuz ağ güvenliği gibi gelişmiş pek çok özelliği de kullanabilirsiniz. 
Bunun yanında TLS dinamik anahtar değişimlerini de kullanabilmenize olanak sağlayan yazılımda bulunan OpenSSL kütüphanesindeki tüm şifreleme, izin ve sertifika özelliklerini de kullanabilirsiniz.

 • Lisans : Ücretsiz

 • Boyut : 5.5 MB

 • Versiyon : 2.3.3

 • Dil : İngilizce
 • Sponsor Bağlantılar  Bu Programa Benzer Diğer Programlar

  Yorum Yazın  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>