Türkçe Bedava İndir

PDF ePub DRM Removal türkçe bedava indir (Mac Programları) E-Kitap Koruması Kaldırma Programı ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

PDF ePub DRM Removal

PDF ePub DRM Removal yazılımı ile .ePub uzantılı e-kitaplarda bulunan ve DRM ismi ile bilinen dijital hak güvenliğini kaldırabilir ve dijital kitabınızı hiç bir sınırlama olmadan okuyabilirsiniz. 
Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirilmiş olan PDF ePub DRM Removal programı ile okumak istediğiniz herhangi bir e-kitap’ da bulunan güvenlik korumasını kaldırarak okuyabilir ve dijital kitap üzerinde hiç bir kalite kaybı yaşamadan bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz. Bunun yanında DRM olmadan kaynak dosyaları da yedekleyebilmenizi sağlayan yazılım ile DRM güvenliğini kaldırmış olduğunuz dijital kitapları iPad, Sony Reader ve diğer aygıtları kullanarak okuyabilirsiniz.
DRM Nedir?: Yüklenen içeriğin yasal kullanımı anlamına gelen DRM, dijital haklar yönetmeliğinin kısaltılmış ifadesi olarak kullanılır. Çevrimiçi mağazalardan satın aldığınız dijital kitap, müzik ve videoların nasıl dağıtılacağını denetim altında tutabilmek amacı ile uluslararası standartlarda kullanılan bir güvenlik teknolojisidir.
ePub Nedir?: Ücretsiz olarak dağıtılan ve dijital kitaplarda kullanılan bir dosya uzantısıdır. Bu uzantıdaki metinleri görüntüleyebilmeniz için ePub desteğine sahip e-kitap okuyucular gerekmektedir. ePub dosyaları istek dahilinde DRM koruması ile yayıncılar tarafından korunabilmektedirler.

  • Lisans : Deneme Sürümü – 39.99$

  • Boyut : 4 MB

  • Versiyon : 2.5.6

  • Dil : İngilizce
  • Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yazın    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir