QQ Player türkçe bedava indir (Android Uygulamaları) Android Video izleme Yazılımı ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: QQ Player türkçe bedava indir (Android Uygulamaları) Android Video izleme Yazılımı ücretsiz, QQ Player Android yazılımı akıllı telefonlar üzerinde çalışan en iyi video oynatıcı özelliğine sahip uygulamalardan birisidir. Uygulama AVI, türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

QQ Player

QQ Player Android yazılımı akıllı telefonlar üzerinde çalışan en iyi video oynatıcı özelliğine sahip uygulamalardan birisidir. Uygulama AVI, FLV, MP4, 3GP, MKV, MOV ve daha birçok popüler video formatlarını destekler.
Günümüzde en kaliteli mobil video yürütücüleri arasında bulunan QQ Player SRT ve SMI gibi altyazı plug-inlerini destekleyerek videolarda bulunan altyazıları da sorunsuz bir şekilde çalıştırır. Birden fazla ses codeclerini destekler ve bu sayede en iyi ses kalitesini de bizlere sunar. 
Akıllı çekirdek teknolojisi sayesinde video biçimlerini otomatik olarak algılar ve küçük bir ekranda en iyi görüntü kalitesini yakalayarak daha kaliteli videolar izlememizi kolay hale getirir.

 • Lisans : Ücretsiz

 • Boyut : 6.54 MB

 • Versiyon : 2.1.377

 • Dil : İngilizce
 • Sponsor Bağlantılar  Bu Programa Benzer Diğer Programlar

  1 Yorum

  1. gazi

   13 Ocak 2014 at 09:44

   çok olumlu

  Yorum Yazın  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>