Samsung Kies indir – Samsung Pc Suite – Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle Free Download

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Samsung Kies indir – Samsung Pc Suite – Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle Free Download, > Samsung Kies, bilgisayarınızı telefonunuza bağlayarak veri eşitlemenizi ve yeni uygulamalar aramanızı kolaylaştırır. Samsung Pc Suite Samsung cep türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

Samsung Kies

>

Samsung Kies, bilgisayarınızı telefonunuza bağlayarak veri eşitlemenizi ve yeni uygulamalar aramanızı kolaylaştırır. Samsung Pc Suite Samsung cep telefonları için harika bir yönetim programıdır. Hangi ağda olursanız olun, uygulamaları bilgisayarınızda tam ekran boyutunda görüntüleyebilirsiniz. 

Telefona kablosuz bağlanın:
Wi-Fi ve Sync içeriği üzerinden telefonu Kies’e bağlayın.
Wi-Fi üzerinden Kies ile çok daha kullanışlı bir Kies keyfi yaşayın.
* Sadece desteklenen modeller için geçerlidir ve bazı fonksiyonlar Wi-Fi bağlantısında limitlidir.

Kapsamlı İçerik Yönetimi:
Fotoğraflar, müzik ve videolar gibi içerikler yönetin, düzenleyin ve yaratın.
Kendi albümlerinizi ya da çalma listelerinizi düzenleyebilir ya da aynı zamanda bu dosyaları istediğiniz bir formata dönüştürebilirsiniz

Samsung Apps:
Samsung cep telefonları için özel olarak geliştirilmiş ve dikkatle seçilmiş çok sayıda uygulama indirin (Servislerin ve cep telefonlarının erişilebilirliği ülkeye göre değişir)

Samsung Kies Kullanımı:
 – Basit bir şekilde USB Kablosu ile cihazınızı bilgisayara bağlayın, Kies cihazı otomatik olarak tespit edecektir. Sonra kolay Başlatma cihaz ikonunun yanında belirecektir. Kolay Başlatma menüsüne tek bir tıklamayla içeriğinizi yedekleyebilir ve senkronize edebilirsiniz.
– Cihaz tarama ve Sürükle&Bırak
– Üst sağ köşedeki cihaz ikonuna tıklayın.
 – Windows explorer gibi cihazınızda depolanmış içeriği arayabilirsiniz. Eğer içerik aktarmak isterseniz, sadece Bilgisayarıma ya da Kies’deki Widget’lara içeriği Sürükleyin&Bırakın.

Önemli Notlar: Desteklenen Telefonlar:
Wave II(S8530) , Wave525(S5250) , Wave723(S7230E) , Wave578(S5780) , Wave(S8500) , Omnia II(I8000) , Omnia Lite (B7300) , Omnia(i900)

Samsung Kies

Samsung Kies

Samsung Kies

   
Sürüm    2.5.3        
Boyut    67.00 Mb        
Lisans    Ücretsiz        
Dil    Türkçe        

Sponsor Bağlantılar


Bu Programa Benzer Diğer Programlar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>