Samsung PC Studio Türkçe Bedava İndir Cep Telefonunu Bilgisayara Bağlama Dosya Aktarma Veri Kopyalama Taşıma Programı

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Samsung PC Studio Türkçe Bedava İndir Cep Telefonunu Bilgisayara Bağlama Dosya Aktarma Veri Kopyalama Taşıma Programı, Windows işletim sistemleri için geliştirilmiş olan Samsung PC Studio ile Samsung markalı mobil cihazlarınızı bilgisayara bağlayabilirsiniz. Samsung New türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

Windows işletim sistemleri için geliştirilmiş olan Samsung PC Studio ile Samsung markalı mobil cihazlarınızı bilgisayara bağlayabilirsiniz.

Samsung New PC Studio ile cep telefonunuz ile bilgisayarınız arasında dosyalarınızı transfer ve organize edebilirsiniz. New PC Studio cep telefonunuza güvenli erişiminizi sağlar ve yedekleme, senkronizasyon ve güçlü multimedia özelikleri sunar. Farklı bağlantı türleri kullanarak bilgisayarınızdan cep telefonunuza bağlanabileceğiniz yazılım ile her türlü uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantı türleri arasında USB, kızılötesi, bluetooth yöntemlerinden birini kullanarak yazılımı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Mesaj yönetimi, büyük dosyaları bölerek depolama, bağlantı yönetimi, senkronizasyon, multimedya oynatıcı, tag düzenleyici gibi sunduğu birçok özellik ile cihazınızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Samsung cep telefonunu bir modem gibi kullanarak internete bağlanabilirsiniz.
indirme
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :67.7 MB
  • Versiyon :3.2.2
  • Dil :Türkçe
Sponsor BağlantılarBu Programa Benzer Diğer Programlar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>