Türkçe Bedava İndir

Samsung PC Studio Türkçe Bedava İndir Cep Telefonunu Bilgisayara Bağlama Dosya Aktarma Veri Kopyalama Taşıma Programı

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

samsung-pc-studio-4576-6 Samsung PC Studio Türkçe Bedava İndir Cep Telefonunu Bilgisayara Bağlama Dosya Aktarma Veri Kopyalama Taşıma Programı

Windows işletim sistemleri için geliştirilmiş olan Samsung PC Studio ile Samsung markalı mobil cihazlarınızı bilgisayara bağlayabilirsiniz.

Samsung New PC Studio ile cep telefonunuz ile bilgisayarınız arasında dosyalarınızı transfer ve organize edebilirsiniz. New PC Studio cep telefonunuza güvenli erişiminizi sağlar ve yedekleme, senkronizasyon ve güçlü multimedia özelikleri sunar. Farklı bağlantı türleri kullanarak bilgisayarınızdan cep telefonunuza bağlanabileceğiniz yazılım ile her türlü uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantı türleri arasında USB, kızılötesi, bluetooth yöntemlerinden birini kullanarak yazılımı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Mesaj yönetimi, büyük dosyaları bölerek depolama, bağlantı yönetimi, senkronizasyon, multimedya oynatıcı, tag düzenleyici gibi sunduğu birçok özellik ile cihazınızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Samsung cep telefonunu bir modem gibi kullanarak internete bağlanabilirsiniz.
indirme Samsung PC Studio Türkçe Bedava İndir Cep Telefonunu Bilgisayara Bağlama Dosya Aktarma Veri Kopyalama Taşıma Programı
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :67.7 MB
  • Versiyon :3.2.2
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir