Tango Video Calls türkçe bedava indir (iPhone Uygulamaları) Ücretsiz görüntülü konuşma uygulaması ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Tango Video Calls türkçe bedava indir (iPhone Uygulamaları) Ücretsiz görüntülü konuşma uygulaması ücretsiz, Tango Video Calls uygulaması ile 3G, 4G ve Wi-Fi bağlantılarını kullanarak ücretsiz video görüntülü konuşmaları yapabilir ve animasyonlu türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

Tango Video Calls

Tango Video Calls uygulaması ile 3G, 4G ve Wi-Fi bağlantılarını kullanarak ücretsiz video görüntülü konuşmaları yapabilir ve animasyonlu video mesajları gönderebilirsiniz.
Uygulamayı kullanmak için kesinlikle kullanıcı hesabı ya da herhangi bir şifreye ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olan sadece telefon numaranız ya da e-posta adresiniz. Sadece bunlarla Tango’ yu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Telefon numaranız veya e-posta adresinizden birisini kullanarak oluşturduğunuz üyelikten sonra uygulama cihazınızda kayıtlı olan ve cihazlarında Tango uygulaması yüklü olan kişi listenize erişir. Listenizde uygulamayı kullanan kişilerin karşılarında bulunan Tango ikonu olacaktır. Bu ikonu gördüğünüz kişi ile hemen ücretsiz olarak görüntülü konuşmaya başlayabilirsiniz.
Tango Video Calls uygulamasını iPhone 3GS, 4, 4S cihazlarınızda kullanabileceğiniz gibi iPod Touch ve iPad cihazlarınızda da kullanabilirsiniz.

 • Lisans : Ücretsiz

 • Boyut : 19.9 MB

 • Versiyon : 2.1.27340

 • Dil : İngilizce
 • Sponsor Bağlantılar  Bu Programa Benzer Diğer Programlar

  Yorum Yazın  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>