Trabzonspor Zil Sesleri HD türkçe bedava indir (iPhone Uygulamaları) Trabzonspor Marşları Uygulaması ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Trabzonspor Zil Sesleri HD türkçe bedava indir (iPhone Uygulamaları) Trabzonspor Marşları Uygulaması ücretsiz, Özellikle iPad ve iPhone sahibi Trabzonspor taraftarlarının çok beğeneceği Trabzonspor Zil Sesleri HD uygulaması ile takımınızın marşlarını dinleyebilir türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

Trabzonspor Zil Sesleri HD

Özellikle iPad ve iPhone sahibi Trabzonspor taraftarlarının çok beğeneceği Trabzonspor Zil Sesleri HD uygulaması ile takımınızın marşlarını dinleyebilir ve hatta zil sesi olarak telefonlarınıza aktarabilirsiniz.
Trabzonspor için seslendirilmiş birbirinden farklı 16 tane marşın bulunduğu uygulama ile marşları sorunsuz ve internet bağlantısı olmadan dinleyebileceğiniz gibi ayrıca uygulamada bulunan 38 tane zil sesini de telefonunuza aktararak zil sesi olarak kullanabilirsiniz.
Uygulama ile zil seslerini telefonunuza aktarmak için öncelikle telefonunuzu Pc ye bağlamanız, iTunes çalıştırmanız gerekmektedir.

 • Lisans : Ücretli – 0.99$

 • Boyut : 66.7 MB

 • Versiyon : 1.1

 • Dil : Türkçe
 • Sponsor Bağlantılar


  Bu Programa Benzer Diğer Programlar

  Yorum Yazın  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>