TrueCrypt türkçe bedava indir (Mac Programları) Veri Şifreleme Programı ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: TrueCrypt türkçe bedava indir (Mac Programları) Veri Şifreleme Programı ücretsiz, Açık kaynak kod sistemine sahip TrueCrypt yazılımı Mac işletim sistemine sahip bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve oldukça güvenli bir veri türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

TrueCrypt

Açık kaynak kod sistemine sahip TrueCrypt yazılımı Mac işletim sistemine sahip bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve oldukça güvenli bir veri şifreleme yazılımıdır.
Kolay bir kullanıma sahip olan TrueCrypt ile bilgisayarınızda bulunan tüm dosya sistemini, dosya isimlerini, klasör isimlerini ve aklınıza gelebilecek her türlü veriyi şifreleyebilirsiniz. Şifreleme işlemini yaparken ister mousenizin sağ tuşunu kullanarak isterseniz program penceresinin içine şifrelemek istediğiniz belgeyi bırakarak güvenli bir şekilde verilerinizi şifreleyebilirsiniz. Program sayesinde bilgisayarınızda bulunan ve sizin için son derece önemli olan belge veya klasörlerinizi üçüncü şahıslardan da korumuş olursunuz.
TrueCrypt yazılımı ile sanal olarak şifrelenmiş disklerin içerisine klasör oluşturabilir veya gerçek bir diske bu klasörü bağlayabilir, sabit disk, flash disk gibi depolama aygıtlarında bulunan verileri şifreleyebilir, işletim sisteminizin bilgilerini gizleyebilir, şifre algoritması için test yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz TrueCrypt yazılımı AES, Serpent, TwoFish, AES-TwoFish, Serpent-AES ve TwoFish-Serpent şifreleme sistemlerini desteklemektedir.

 

  • Lisans : Ücretsiz

 

  • Boyut : 9 MB

 

  • Versiyon : 7.1

 

  • Dil : İngilizce

 

Sponsor Bağlantılar


Bu Programa Benzer Diğer Programlar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>