Turkcell TV indir – Android, Turkcell Tv – Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle Free Download

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Turkcell TV indir – Android, Turkcell Tv – Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle Free Download, > Turkcell TV ile Android telefon ve tablet üzerinden sevdiğiniz dizileri ve filmleri izleyebilirsiniz. en sevdiğiniz TV kanallarını türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

Turkcell TV

>

Turkcell TV ile Android telefon ve tablet üzerinden sevdiğiniz dizileri ve filmleri izleyebilirsiniz. en sevdiğiniz TV kanallarını izleyin, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizileri takip edin. En popüler ve güncel HD kalitesindeki yüzlerce film ile ne zaman ve nerde isterseniz film keyfini Turkcell TV ile doya doya yaşayın. 

Turkcell TV Android Uygulaması ile istediğiniz an istediğiniz yerde;
– 50 den fazla TV kanalını canlı olarak izleyebilir,
– Yüzlerce popüler ve güncel HD kalitesindeki filmi dilediğiniz zaman hiçbir pakete abone olmaksızın izleyebilir,
– Kaçırdığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz dizilerin son bölümlerine erişebilir,
– TV kanallarının yayın akışlarını ve sıradaki programları görebilir,
– İzlerken programları başa sarabilir veya izlemeye ara verebilir ve daha sonra kaldığınız yerden ve istediğiniz cihazdan (cep telefonu, tablet veya bilgisayar) devam edebilir,
– İzlediğiniz program ve kanal ile ilgili gelen tweetleri anlık olarak görebilir,
– Arkadaşlarınızın tweet ve facebook yorumlarını takip edebilir ve bu platformlar üzerinde yorum paylaşabilirsiniz.

Önemli Özellikleri:: 
– Turkcell TV Uygulamasını sadece Türkiye’de bulunan Turkcell ve Turkcell Superonline aboneleri kullanabilmektedir. Turkcell kullanıcıları Turkcell Şifrelerini kullanarak, Turkcell Superonline kullanıcıları müşteri numaraları ve şifreleri ile uygulamaya giriş yapabilirler. 

– Turkcell’li olarak uygulamaya cep telefonu numaranız ve Turkcell şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Turkell Şifrenizi SIFRE yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj atarak veya http://turkcellsifre.turkcell.com.tr adresinden alabilirsiniz. 

– Turkcell Superonline’lı olarak uygulamaya müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Turkcell Superonline Müşteri Numaranız, faturanızın sol üst köşesinde yer almaktadır. Müşteri numaranızı bilmiyorsanız MUSTERI, şifrenizi bilmiyorsanız SIFRE boşluk Müşteri numaranızı yazarak 05327522000’e sms gönderebilirsiniz.

– Turkcell TV servisini, Android cihazınızın yanı sıra Turkcell TV web sitesinden de (www.turkcelltv.com.tr )Turkcell numaranız ve şifrenizle veya Turkcell Superonline müşteri numarası ve şifreniz ile kullanabilirsiniz. 

– Turkcell TV uygulaması sadece Android versiyonu 2.3 ve üzeri cihazlarda çalışmaktadır. 

– Turkcell TV uygulaması, internet ve wap erişim noktaları (apn) ile kullanılırken data ücreti alınmaz. Turkcell TV uygulaması, 3G netbook, notebook ,USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan Turkcell TV kullanımlarda standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür. Bilgisayarınızdan Turkcell TV servisini kullanırken ise data miktarı Turkcell Superonline Fiber İnternet kullanıcılarının kotasından düşmez, yani internet kullanımı için ücret yansıtılmaz. Turkcell Superonline ADSL kullanıcıları için kullanılan data miktarı mevcut kotalarından düşer. Bu nedenle kotalı ADSL paketi kullanan müşterilerimize, Limitsiz Paket’e geçiş yapmaları önerilir.

– Yayın kalitesi, açılıştan bir süre sonra bağlantı hızına göre otomatik olarak ayarlanmaktadır.

– Uygulama sadece Türkiye’de kullanılmaktadır. Wi-Fi bağlantısı bağlanıldığında uygulamanın başında sorgulanan lokasyon bilgisi bu kontrol içindir. 

– Mobil yayın hakları doğrultusunda yayın kuruluşlarının talebi ile TV kanallarında karartma uygulanabilir.

Turkcell TV

Turkcell TV

Turkcell TV

   
Sürüm    4.3.2        
Boyut    4.30 Mb        
Lisans    Ücretsiz        
Dil    Türkçe        

Sponsor Bağlantılar


Bu Programa Benzer Diğer Programlar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>