Unity Web Player indir – Unity 3D Web Oynatıcısı – Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle Free Download

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Unity Web Player indir – Unity 3D Web Oynatıcısı – Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle Free Download, > Unity Web Player, kullanılarak hazırlanan 3 boyutlu içerikleri ( oyunlar, görseller v.s ) tarayıcınızda görüntüleyebilmenizi sağlayan bir türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

Unity Web Player

>

Unity Web Player, kullanılarak hazırlanan 3 boyutlu içerikleri ( oyunlar, görseller v.s ) tarayıcınızda görüntüleyebilmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Web üzerinde oyun gelişmermekte kullanılan 3D içerikli flash oyun, video, animasyonları oynatabilirsiniz. 3D tarayıcınızda oynatmanız için ihtiyacınız olan program Unity Web Player karşınızda.

Adobe flash player programının flash içeriklere destek verdiği gibi 3D uygulamalara destek veren program ile tarayıcınız üzerinden 3D destekli tüm uygulamaları rahatlıkla çalıştırın.

Unity Web Player

Unity Web Player

Unity Web Player

   
Sürüm    4.2.0        
Boyut    833.10 Mb        
Lisans    Ücretsiz        
Dil    Ingilizce        

Sponsor Bağlantılar


Bu Programa Benzer Diğer Programlar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>