USB Virus Scan Flash Bellek Virüsünü Silme Temizleme Programı

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: USB Virus Scan Flash Bellek Virüsünü Silme Temizleme Programı,   USB Virus Scan programı sayesinde taşınabilir bellekler yoluyla bilgisayarınıza bulaşan virüsleri temizleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve güvenilir bir yazılımdır. türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

USB Virus Scan

 

USB Virus Scan programı sayesinde taşınabilir bellekler yoluyla bilgisayarınıza bulaşan virüsleri temizleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve güvenilir bir yazılımdır. Sürekli olarak taşınabilir disk kullanan kullanıcılar için gerekli bir program olduğunu düşünüyorum.

USB bellekler için özel olarak hazırlanmış olan USB Virus Scan programı öncelikle usb taktığınız andan itibaren devreye girer. USB cihazınızın taramasını yaptıktan sonra bulunan tehditleri bloklar.
Bu sayede sisteminiz korunmuş olur.

Aynı zamanda program ile sürücüye çift tıkladığınız zaman açılması engellenen autorun virüsünü tespit edebilirsiniz. virüs taraması yaptıktan sonra autorun virüsünü düzelteyebilir güçtedir.

indirme
Sponsor BağlantılarBu Programa Benzer Diğer Programlar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>