Viber türkçe bedava indir (iPad Uygulamaları) İletişim uygulaması ücretsiz

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Viber türkçe bedava indir (iPad Uygulamaları) İletişim uygulaması ücretsiz, Viber her ne kadar Skype gibi olduğu söylenilsede çıktığı günden bugüne kadar popülarite artışı gözönünde bulundurulduğunda daha farklı türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

Viber

Viber her ne kadar Skype gibi olduğu söylenilsede çıktığı günden bugüne kadar popülarite artışı gözönünde bulundurulduğunda daha farklı ve gelişmiş bir iletişim uygulaması. Zira Viber’ı kullanmanız için kayıtlı olmanız gerekmiyor.
Whatsapp gibi sms onay sistemi ile kişi listenizdeki Viber kullanıcıları ile direk iletişim haline geçebiliyorsunuz. Bunun yanında Viber’ın sunduğu özellikler oldukça etkili. HD kalitesinde sesli görüşme yapabilmenizin yanı sıra görüntülü sohbet seçeneğide mevcut.
Üstelik Viber’de mesajlaşırken aynı zamanda resim, dosya alış-verişi de yapabiliyorsunuz. Rehberinizde arkadaşlarınızın üzerinde ‘Free Call’ veya ‘Free Text’ etiketi gördüğünüz anda bu kişiyi Viber üzerinden arayabileceğinizi belirtiyor. Bütün bunların yanı sıra grup mesajlaşmada yapabildiğiniz Viber kesinlikle telefonunuzda bulunması gereken bir uygulama.

 

  • Lisans : Ücretsiz

 

  • Boyut : 10.6

 

  • Versiyon : 2.2.0

 

  • Dil : İngilizce

 

Sponsor Bağlantılar


Bu Programa Benzer Diğer Programlar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>