Windows 7 Sistem Dosyası Değiştirme indir – – Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle Free Download

Sponsor Bağlantılar


Program Tanıtımı ve Özellikleri Hakkında;
Programla İlgili Kısa Açıklama: Windows 7 Sistem Dosyası Değiştirme indir – – Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle Free Download, > Windows 7 Sistem Dosyası Değiştirme se7en file replacer programcılar ve sistem dosyalarında değişiklik yapmak isteyenler için gelştirilmiş türkçe indir full download tek link indir windows8 windows7 windows xp ve vista için x86 32 ve 64 bit versiyonu son sürüm indir free download tr dil paketi türkçe yaması yükle ücresiz sürümü indir ...

>
Windows 7 Sistem Dosyası Değiştirme se7en file replacer programcılar ve sistem dosyalarında değişiklik yapmak isteyenler için gelştirilmiş küçük bir araçtır. windows 7 işletim sisteminde sistem dosyalarında değişiklik yapabilmeniz için tam yetki sahibi olmanız gerekmektedir. program bu noktada devreye girerek değiştirilecek dosyayı bulup, önce dosyanın yedeğini alır daha sonra da yetki sahibi olarak ilgili dosyayı yenisi ile değiştirir.

sürükle bırak desteği ile birden çok dosyayı yenisi ile değiştirebilen program ayrıca yedeklediği dosyaları geri yükleyebilir.

dosyaları değiştirdikten sonra tercihe bağlı olarak bilgisayarı yeniden başltabilir.

ters giden bir surum olduğunda `sfc /scannow` ve `sfc /scanfile` komutlarını program içerisinden çalıştırarak sistem dosyalarını orjinalleri ile değiştirerek sorunu giderebilirsiniz.

   
Sürüm    1.5.3        
Boyut    363 Kb        
Lisans    Ücretsiz (Freeware)        
Dil    Ingilizce        

Sponsor Bağlantılar


Bu Programa Benzer Diğer Programlar

Yorum YazınE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>