Türkçe Bedava İndir

2017’nın En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

41.png (700×500)

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzre internet dünyası her ne kadar sonsuz avantajlar ve faydalı içerik barındırsa da bunun yanı sıra bizleri internetten gelebilecek her türlü tehlikeye maruz bırakıyor. Yani eğer bir koruma yazılımınız yoksa şifreleriniz, banka hesaplarınız ve hatta özel resimleriniz konuşmalarınız gibi tüm kişisel bilgileriniz hacker denilen bilgisayar korsanlarının insafına kalıyor.

Yok eğer ben antivirüse para vermem diyorsanız yine de kendinizi korumaya almanız hala mümkün. İnternette şu anda epey ücretsiz antivirüs tarzında koruma programları mevcut. Peki ama bunlar arasından hangisini seçeceksiniz. Zira bunlar ücretsiz olduğu için performansları ücretliler kadar iyi olmuyor. Bazıları sık sık hatalara neden olurken bazıları da bilgisayarınızı yavaşlatabiliyor.

İşte sizi bu dertten kurtarmak için sizlere 2017 yılının en iyi ücretsiz antivirüs yazılımlarını sunuyoruz.

Gizmo’s Freeware sitesi (http://www.techsupportalert.com) bu yılın en iyi performans gösteren ücretsiz antivirüs programlarını sıraladı.

1-Avast! Free Antivirus

2-Microsoft Security Essentials

3-Panda Cloud Antivirus

4-Avira AntiVir Personal Edition

5-AVG Anti-Virus Free Edition

Bu listeye göre AVG geçtiğimiz yıllara kıyasla  kalitesinden epeyce ödün vermişe benziyor. Fakat bu listenin gerçekten haklılık payını teslim etmemiz gere. Çünkü  Avast’ı şuanda ben kullanıyorum ve gayet memnunum.